Hakkımızda

Teknodem Tıbbi Cihazlar Ltd. Şti., 1996 yılında öncelikle Radyoloji ürünlerinin Ege Bölgesinde pazarlanması amacıyla kurulmuştur. 1998-2002 yılları arasında da Kardiyoloji ve Jinekoloji alanlarındaki ürünlerin ithalati ve Türkiye genelinde satışına da başlanmıştır.

Teknodem Tibbi Cihazlar Ltd. Şti., 1996 yılında öncelikle Radyoloji ürünlerinin Ege Bölgesinde pazarlanması amacıyla kurulmuştur. 1998-2002 yılları arasında da Kardiyoloji ve Jinekoloji alanlarındaki ürünlerin ithalatı ve Türkiye genelinde satışına da başlanmıştır.

Türkiye genelinde bayii ağına sahip olan şirketimiz ürünlerini, cihaz ve sarf malzeme olarak iki ayrı grupta satısını yapmaktadır.  Kardiyoloji, Obstetri & Jinekoloji, Endoskopik Görüntüleme dışında yoğun bakım amaçlı olarak pulseoksimetre cihazları ve hastabaşı Monitör sistemleri de bulunmaktadır.

Şirketimiz kurulduğu günden bu yana gerek şirket, gerek hastane ve gerekse hekim bazında yapmış olduğu cihaz ve malzeme satışlarında müşteri memnuniyetini esas almış ve önemli olanın satış değil satış sonrasi destek ve güven ilkesi olduğundan hareketle; tüm ürünlerine kullanım ve bakım konularında da sınırsız destek vermektedir.

Satışını yapmakta olduğumuz ürünlerde kalite en önemli kriterdir. Firmamiz yurt dışında kalitesini ve ismini kanıtlamış rekabet gücü yüksek ürünleri ile hem müşteri memnuniyeti hem de pazarda rekabet gücünü günden güne artırmaktadır.

Gelişen ve değişen koşullar altında daha kaliteliyi daha ucuza sunma, tüketici ve ülke menfaatlerini ön planda tutma şirketimizin temel politikasidir.

Siz de şirketimizle ilgili görüş, öneri ve değeri ölçülemez katkılarınızı bize yazmaktan çekinmeyin.

Tüm hakları Teknodem Tıbbi Cihazlar Ltd. Şti. aittir.